top of page

Venüs Kova Burcunda

Sevgi, değer, güzellik, uyum ve para gezegeni Venüs bugün Kova burcuna giriyor ve 5 Nisan 2022’ye kadar Kova burcunda hareket edecek.Bu dönem sevgi prensibimiz daha mantıksal, akılcı ve özgürlükçü olacak. Mesafeli, eşit haklara değer veren, bağımsız alanlara önem veren, sıra dışı ve zihinsel yönler bu dönem ilişki kuruş, değerlere bakış tarzımız olacaktır. Venüs Kova’da romantizm ve gelenekselci ilişki tarzından uzak, entelektüel değerlere, arkadaş ve dostluğa önem verir tarzdadır.


Estetik ve güzellik anlayışımız marjinal ve özgür olurken, metalik renkler ve mavi tonlar baskın olacaktır.


Gölge yönü ile ilişkilerde aşırı özgürlükçü tavır ile kayıtsızlık, bağlanma ve güven sorunları, ukala ve isyankar çıkışlar görülebilir.


Mars’ın da Kova’ya geçmesiyle ve kavuşum halinde hareket etmesi nedeniyle ilişkilerde özgürlükçü, hümanist, marjinal ve mantıksal olacak. Uranüs etkili olduğu için tutkulu aşklar gündeme gelirken, 7 aylık süreç içerisinde beklenmedik sorunlara sebebiyet verebilir ve ani sonlanmalar meydana gelebilir. Manyetik çekimin çok yüksek olduğu bu dönemlerde temkinli olmak, dürtüsel hareket etmemek önemli. Bu durumdan en çok hava grubu burçları; Kova, İkizler ve Terazi etkilenecek.


28-29 Mart arası pek çok evlilik sınanırken, pek çok ilişki de evliliğe doğru gidecektir.


Makrokozmos Astroloji

Pinhan’dan Ayan’a Sınıfı

Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Akademisi

Karmik Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2022, O. Ceyhan, Destek Yayınları

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page