top of page

7 Eylül 2021-Başak Yeniayı

7 Eylül 2021 günü, saat 03.51’de 14 derece Başak burcunda yeniay meydana gelecek. Coxa Sabit Yıldızı’nda gerçekleşecek olan bu yeniay ile sağlıkla ve seyahatle ilgili Suriye ve Ortadoğu ile ilgili gündemler meydana gelecek. Sezgi gücümüz artabilir.
Bu yeniay aynı zamanda, Spica Sabit Yıldızı kontraparelelinde olacak. Özellikle iş dünyasından ve sağlık sektöründen skandallar, rezaletler duyabiliriz.


Uranüs’ten üçgen açı yapacak, beklenmedik, şanslar ve güzel gelişmeler gelecek. Yaratıcılık, buluşlar, özgür düşünme ve duyguları özgürce ifade edebilme temaları ile yeni başlangıçlar meydana gelebilir.


Merkür’ün Uranüs ile üçgen açısı da bu yaratıcılıkları desteklerken, Chiron karşıtlığı ile iletişimde yaralayıcı sözler, ifadeler kullanmamamız konusunda bizi uyarıyor. 144’lük Satürn açısı ile sorumluluklarımız sınanacakken, bu dönemki tüm anlaşmazlıklarınızı Terazi burcundaki Merkür diplomasisiyle, adalet ve dengesiyle yapmanızı tavsiye ederim.


Neptün karşıtlığı 7 orb ile olacak, özellikle evlilik, ortaklık ve ikili ilişkilerde aldanma ve aldatılmalar ortaya çıkacak.


Mars-Jüpiter 150’lik kriz açısı mevcut. Özellikle ortaklı işlerinizde para harcamalarınıza, ani sinirlenmelere dikkat etmeniz gerekiyor.


Bu dönem, mide ve bağırsak problemlerinize dikkat edin. Bu dönem su kenarlarında bulunmak iyi gelir.


Bu dönem, yeniay ile birlikte almış olduğunuz kararları iyi gözlemleyin. 25 Eylül-20 Ekim tarihleri arasındaki Merkür retrosu ile birlikte verilen bu kararların arka yüzleri, sizin için iyi olup olmadığı ortaya çıkacaktır.


Bu yeniaydan en çok Başak’lar, Boğa’lar, Aslan’lar ve Kova’lar etkilenecek.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page