top of page

Yengeç Burcu Yeniayı ile Yeni Başlangıçlara Hazır mısınız?

Art arda gelen tutulmalarla birlikte Ay’ın en güçlü olduğu konumda; Yengeç burcunda, 20 Temmuz 2020 Saat 20.31’de yeni ay meydana gelecek. Anın yükseleni ise Kova burcunda olacak. Yani sağlık, günlük işler, ev ve iş yerlerindeki yardımcılarla ilgili yeniden yapılanma ve başlangıç enerjilerini ortaya çıkaracak, sağlık alanında teknolojik gelişmeler gündemde olacaktır.
Yengeç teması ile de, ev, aile, yurt ve güvenlik konuları gündemde olacaktır. Bu zamanda aile ile vakit geçirmek, şifa enerjisini artıracaktır.


Ay-Satürn karşıtlığı ile, sorumluluklarımızı yerine getirmediğimiz takdirde duygusal olarak hırpalanacağımız, otoriter figürlerle zorluklar yaşayabileceğimiz bir dönem. Özellikle ileri yaştaki insanlarla ilgili bilinçaltı manipülasyonları olabilir.


12.evdeki Plüton ile karşıt açısı olan bu yeniay’da psikolojik destek almak, hiç olmazsa arkadaşlarla dertleşmek önemlidir.


Duygusal olarak depresyona meyilli olacağımız bu dönemde, Mars-Merkür karesi ile de iletişimde sivri dilli olmamaya, fevri çıkışlar yapmamaya özen göstermeliyiz.

Geçmişten gelen bir arkadaşınızın ya da sosyal çevrenizden tanıdığınız birinin ani bir haberini duyabilirsiniz.


İyi bir karmanız varsa, kadersel bir ilişkinin başlangıç tohumları da atılacaktır, hazır olun!


Akciğer-mide sorunları, ödem, sinir sistemleri ile sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bol su içmek, detoks ile bedeni arındırmak önemlidir.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page