top of page

Kadın ve Çocukların Gündemde Olacağı Akrep Yeniayı

5 Kasım 2021 saat 00.14’te Akrep burcunun 12 derecesinde yeniay meydana gelecek.Alphecca ve Acrux sabit yıldızı üzerinde olacak bu yeniay ile gizli olanlar ortaya çıkacak, pedofili, taciz ve kadına şiddet durumları artacak, ilişkilerde ihanet haberleri duyulacaktır. Alpha Corona Borealis takımyıldızındaki Alphecca ile covid-19’da yeni mutasyonlar hatta farklı virüs/parazit durumları ile karşılaşabiliriz.


Bu yeniay aynı zamanda Denebola sabit yıldızı kontraparalellinde olacağından deprem ve yer kayması olayları gündeme gelebilir. Özellikle Urfa-Malatya-Giresun hattı üzerinde, Kuzey Kıbrıs, Mersin ve Bartın çevresinde etkili olacak.


Kuyruk sokumu, basur ve cinsel hastalık vakaları artabilir. Göz sağlığınıza dikkat edin bu dönem.


Uranüs karşıtlığı ve Satürn karesi ile beklenmedik, aniden gelişen ve sorumluluk ile sınanacağımız durumlarla karşılaşabiliriz. Özellikle bu durumdan Boğa, Akrep, Kova ve Aslan burçları etkilenecek olup, karmik ödüllerle bir tamamlanma sürecine girebilirler.


Mars, Princeps sabit yıldızı ile kavuşumda. İlişkilerde takıntı verip, yıkıcı sonlanmalar yaşanabilir. Tuhaf fanteziler ve yasak ilişkiler yaşanıp, yaşanılanlar su yüzüne çıkabilir.


Venüs, Acumen sabit yıldızında kavuşum halinde olacak; hem 29 derece Yay’da anaretik açı dediğimiz kriz açısında, hem de deklinasyon sınırını aşmış durumda. Dolayısıyla özellikle değer yargılarımız, güzellik anlayışımız, maddi konular ve aşk-sevgi-ilişkiler konularında büyük sınavlar vereceğimiz bir dönem olacak.


Kadınların ve çocukların boğulma, cinayet haberlerini duyabiliriz. Kadın ızdırapları, aşk acıları ve bunlarla ilgili krizli gündem maddeleri yaşanabilir.


Deniz ve okyanuslarda meydana gelecek ani iklim değişimi haberlerini duyabilir, ani hava değişimleri yaşanabilir.


Bu etkileri en çok Eskişehir-Çanakkale hattı ile Erzurum-Sivas hattı arasında gözleyebiliriz.


Eş zamanlılık olarak “Kelebek”lere dikkat edin. Sizi uyarıyor ya da size bir şeyler söylemek istiyor olabilir.


Arkadaş çevresinde elde edeceğiniz tariflerle evinizde yeni yemekler keşfedebilirsiniz.


Bu dönem, hayal gücünün yüksek, sanatsal yeteneklerin artacağını, şifa, dua ve meditasyon için olumlu etkilerin de olacağını unutmamalıyız.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page