top of page

Ceres Koç Burcunda

Güncelleme tarihi: 28 Şub 2021

Bugün, 21 Şubat 2021 Ceres Koç burcuna geçiyor.


8 Mayıs 2021’e kadar Koç burcunda olacak olan Ceres Asteroidi, bireylerin bu süreçte kendini gerçekleştirmek, kendi ayaklarının üzerinde durmasını sağlayacak gündemleri ortaya çıkartacaktır.


Bireyler, seyahatler ya da evden ayrılma temalarıyla kendi bağımsızlığının peşine düşerken, kendi iç dünyasına odaklanarak huzur ve güven yaratmayı unutmamalıdır.


Bu süreçte Şiron (Chiron) ile kavuşum halinde olacak ve çocuklarla ilgili eğitim, psikolojik temelli olaylarla ilgili gündemlerin artacağına işaret ediyor.


Bu dönem boyunca fiziksel aktiviteyle ruhumuzu doyurabiliriz.


#ceres #asteroid #chiron #şiron #kiron #makrokozmosastroloji #karmaastroloji #doğumharitasıanalizi #yıldızharitası #doğumharitası #ilişkianalizi #kariyeranalizi #anneçocukastrolojisi #astroloji #astrolog #burçlar #gezegenler #astronomi #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yengeçburcu #aslanburcu #başakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oğlakburcu #kovaburcu #balıkburcu #dharmakarmaastroloji #oğuzhanceyhankarmaastrolojimerkezi #astrolojiblogu #zümrüdüankayoldaşlığı #Mars #Merkür #Venüs #Ay #Güneş #Neptün #Uranüs #Satürn #Plüton #Jüpiter


0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page