top of page

Bir Devri Kapatan Koç Dolunayı - 9 Ekim 2022

Bugün saat 23.53'te Koç burcunun 16 derecesinde bir dolunay meydana gelecek.Beklenmedik ani değişikliklerin yaşanacağı ve pek çok sancılı bitişlerle birlikte, ilerleyen süreçlerde de yeni başlangıçların olacağı bu dolunayda, otorite konumundaki kişilerden destek görülecek. Sorumlulukları yerine getirenlerin ödüllerini alırken, yaraladıkları ve bitmesi gereken konulardan şifalar da gelecek. Ancak gelen şifa ve iyileşme bekledikleri maddi ve manevi değeri pek de yansıtmayacak.


Maddi anlamda beklenmedik yatırım araçlarından uzak durmak gerekecek. Özellikle akraba, kardeş, sosyal medyadan gelen tavsiye ve tüyolar beklenmedik ve ani maddi kayıplara sebebiyet verebilir.


Kafa karışıklığı, dalgınlık, aldanma ve aldatılma gibi gündemlerin de yoğun olacağı bu dolunayda, eğer düşüncelerinizi netleştirirseniz tutkularınızın peşinden gitmek için olumlu ve destekleyici etkileri de göreceksiniz. Spora ya da egzersize başlayabilirsiniz, ancak 30 Ekim'den; Mars retrosu başladıktan sonra spor kazalarına karşı dikkatli olun.


Bu dolunaydan en çok Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak burçları etkilenecek.


Makrokozmos Astroloji

Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Akademisi


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentar


bottom of page