top of page

27 Şubat 2021-Başak Dolunayı

27 Şubat 2021 günü saat 11.16’da 8 derece Başak burcunda dolunay gerçekleşecek.
Draco (Ejderha) Takım Yıldızından olan Thuban Sabit yıldızı etkisinde olacak olan bu dolunayda, ev, aile konularında duygusallığımızın artacağı bir dönem. Sanatsal ve hobilerle ilgili girişimlerde bulunabiliriz.


Vesta ile kavuşum halinde olacak bu dolunayda, duygularımızdan kaçma eğiliminde olabiliriz.


Yükseköğretim, din, felsefe alanlarında sorumluluklarda zorlanmalar yaşanabilir. Yurtdışı ile yapılacak işlerde, gümrüklerde beklenmedik sıkıntılar çıkabilir.


Zehirlenme ve soygun tehlikesinin artacağı bir dönem.

Sağlıkla ilgili gündemlerin artacağı, sağlıkta beklenmedik maddi harcamaların olacağı bir dönem.


An’ın yükseleninde ise Hyades Sabit Yıldızı bulunuyor. Toplumda saygı duyulan birinin saygınlığını yitirecek olaylar, skandallar duyabiliriz.


Mars ise Algol Sabit Yıldızı etkisinde, en zorlandığı konumda yer alıyor. Gizli düşmanların su yüzüne çıkacağı, iç dünyamızda adeta boğuluyormuşuz etkisinin azalacağı bir dönem.


Geçmişten gelen bir aşk ilişkisi, yarım kalan bir duygusal konu gündeme gelebilir.


Ateş elementi eksik olan bu dolunayda yemek pişirmek, mum yakmak kısacası evin içinde ateş elementini harekete geçirecek ritüeller yapabiliriz.


En çok etkilenecek burçlar; Başak, Balık, İkizler ve Yay burçları olacak.


#dolunay #ThubanSabitYıldızı #HyadesSabitYıldızı #AlgolSabitYıldızı #makrokozmosastroloji #karmaastroloji #doğumharitasıanalizi #yıldızharitası #doğumharitası #ilişkianalizi #kariyeranalizi #astroloji #astrolog #burçlar #gezegenler #astronomi #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yengeçburcu #aslanburcu #başakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oğlakburcu #kovaburcu #balıkburcu #dharmakarmaastroloji #oğuzhanceyhankarmaastrolojimerkezi #astrolojiblogu #zümrüdüankayoldaşlığı #Mars #Merkür #Venüs #Ay #Güneş #Neptün #Uranüs #Satürn #Plüton #Jüpiter #oğuzhanceyhanekolü

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page