top of page

24 Haziran 2021-Oğlak Burcu Dolunayı

24 Haziran 2021 günü saat 21.38’de 3 derece Oğlak burcunda dolunay meydana gelecek.Balık burcunda geri hareketine başlayan Jüpiter ile sekstil açı veriyor. Olumlu bir içsel şifalanma ve dönüşüm enerjisi barındıracak.


Ancak Ay, deklinasyon sınırını geçtiği için fark edemediğimiz bu dönüşüm aynı zamanda dürtü kontrolünde sorunlara, ruhsal karmaşaya ve dengesizliğe neden olabilir. Bu dönem aşırı iş kolik olmamaya dikkat etmekte de fayda var.


Pallas ile kare yapacak olan bu dolunayda iletişim, kardeşler, akrabalar, sosyal medya, online alışveriş gibi gündem maddelerinde aldanma, aldatılma, kafa karışıklığı ve zorlanmalar yaşanabilir. Özellikle maddi konularda yaşanacak bu durum için mantıksal hareket etmek ve hayalci davranmamak önemli.


İkili yıldız olan Polis sabit yıldızı etkisi altında olacak bu dolunay ile bitiş enerjisi barındıran olaylar ikişer ikişer gelir.


Kalp rahatsızlığı olanlar bu dönem dikkat etmesinde fayda var. Ancak yapılan tetkiklerde yanlış sonuçlar çıkabilir ya da yanlış teşhis konulabilir.


Bu dolunaydan en çok Oğlak, Yengeç burçları etkilenecek.


#MakrokozmosAstroloji #Oğlakburcu #Dolunay #Pallas #Yengeçburcu #PolisSabitYıldızı #OğuzhanCeyhanEkolü

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page